خوشنویسی ، تایپو گرافی و کالیگرافی

امروزه فعالیت بسیاری از اشخاص و یا کسب و کارها در شبکه های اجتماعی(و یا حتی حقیقی!) بسیار زیاد و چشمگیر شده است و ممکن است دنبال کنندگان زیادی داشته باشند، از این رو داشتن یک پروفایل زیبا، کارت ویزیت جذاب یا لوگوی چشم نواز می تواند دغدغه این گروه باشد(صَد البته سایر افرادی که به جذابیت پروفایل، کارت ویزیت یا لوگوی خود اهمیت می دهند نیز، می توانند گروه هدف این کاره باشند)! در این قسمت، خوشنویسی، طراحی تایپوگرافی و کالیگرافی اسم شما، عنوان کسب و کار شما، دست نوشته شما و یا حتی اشعار برای شما انجام می شود.

  • نام شرکت:استاد همه کاره
  • تلفن تماس: 09193341469
  • مجری:استاد همه کاره
  • قیمت:بازه قیمت این خدمت از 35000 تومان شروع شده و با توجه به خواسته های شما قیمت گذاری میشود

برای ثبت سفارش وارد شوید

استاد همه کاره چگونه کار میکند

حق انتخاب

شمامیتونید از بین متخصصین سایت استاد فرد مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید یا کار رو بسپرید به خود استاد تا به بهترین شکل براتون انجامش بده.

مدیریت زمان

دیگه لازم نیست برای هر کاری کلی وقت صرف کنید و بگردید دنبال متخصص ، شما توی کمترین زمان میتونین بهترینارو پیدا کنید.

مقایسه آسان

با اطلاعاتی که استاد از هر متخصص در اختیارتون میزاره میتونین بهترین فرد رو برای کاری که قصد انجامش رو دارید انتخاب کنید.

انتخاب درست

با یه انتخاب درست کارتونو بسپرین به کاربلدش و خودتونم تمرکزتونو بزارید روی مسائل مهمتر و خیالتون راحت باشد کار به بهترین شکل انجام میشه.

حمایت از ما

با توجه به اینکه جاب گالری به صورت مستقل سعی در شناساندن کسب و کار شما به اغشار مختلف جامعه دارد لذا برای تهیه هزینه های سرور و نگهداری این کسب و کار نیاز به حمایت شما عزیزان دارد