درباره شرکت

استاد همه کاره به عنوان یک ایده استارتاپی برای حل مشکلات ، انجام پروژه ها و بسیاری از خدمات دیگر که برای آن احتیاج به افرادمتخصص هست شروع به کار کرده است.

چرا من را انتخاب کنید؟

تا حالا فکر کردین که احتیاج نیست توی تمام کارها متخصص باشین و میتونین خیلی از کارهاتون رو برون سپاری کنین تا بتونین از وقت و انرژیتون بهره بهتری ببرین؟ اینجا دقیقا همون جایی که باید استاد همه کاره رو وارد کار کنین تا تو هر زمینه ای که میخواین بهتون کمک کنه.

همکاری با تیم ما

هر کسی با هر توانایی یا هر مهارتی که داره میتونه با تیم استاد همه کاره همکاری کنه و کسب درآمد کنه فقط کافیه رزومه ی خودتون رو به ایمیل ما ارسال یا در قسمت تماس با ما مشخصات تماستون رو ارسال کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

مهارت های من

همه افراد یکسری توانمندی ها و مهارت هایی دارند که با استفاده از اونها می تونن یسری خدمات رو ارائه بدن ، خدماتی که حتما افرادی پیدا میشن که به دلیل نداشتن فرصت و خیلی از موارد دیگه بخوان از این خدمات استفاده کنند. به همین دلیل ما برای این دسته از افراد امکاناتی رو فراهم کردیم تا بتونن با اطمینان و بدون حضور فیزیکی خدمات مورد نظرشون رو دریافت کنند. ما در اینجا هستیم تا شما سریعتر و آسانتر بتوانید برای پروژه ها و خدمات موردنیاز خود ، نیروی متخصص پیدا کنید.

استاد همه کاره چگونه کار میکند

حق انتخاب

شمامیتونید از بین متخصصین سایت استاد فرد مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید یا کار رو بسپرید به خود استاد تا به بهترین شکل براتون انجامش بده.

مدیریت زمان

دیگه لازم نیست برای هر کاری کلی وقت صرف کنید و بگردید دنبال متخصص ، شما توی کمترین زمان میتونین بهترینارو پیدا کنید.

مقایسه آسان

با اطلاعاتی که استاد از هر متخصص در اختیارتون میزاره میتونین بهترین فرد رو برای کاری که قصد انجامش رو دارید انتخاب کنید.

انتخاب درست

با یه انتخاب درست کارتونو بسپرین به کاربلدش و خودتونم تمرکزتونو بزارید روی مسائل مهمتر و خیالتون راحت باشد کار به بهترین شکل انجام میشه.

حمایت از ما

با توجه به اینکه جاب گالری به صورت مستقل سعی در شناساندن کسب و کار شما به اغشار مختلف جامعه دارد لذا برای تهیه هزینه های سرور و نگهداری این کسب و کار نیاز به حمایت شما عزیزان دارد